![σκακι κορυδαλλος](https://korydalloschess.gr/wp-content/uploads/2013/07/eesk-sima-small-blog-160x90.jpg)
Προκήρυξη 1. Γενικά: Ο Ε.Ε.Σ. Κορυδαλλού προκηρύσσει το 6ο Ανοικτό Τουρνουά Ε.Ε.Σ. Κορυδαλλού που θα διεξαχθεί από 04 Νοεμβρίου έως 16 Δεκεμβρίου 2018. Το τουρνουά θα υποβληθεί για εθνική και διεθνή αξιολόγηση. 2. Οργανωτική επιτροπή: Κεφαλόπουλος Παναγιώτης, Σωτηράκης Γεώργιος, Στεργιόπουλος Γεώργιος 3. Διευθυντής αγώνων – Επικεφαλής διαιτητής: Διευθυντής Αγώνων: Κατσίρης Ιωάννης Διαιτητές: Πραματευτάκη Ασπασία, Σωτηράκης […]
Περισσότερα →